Huvudkontor
Playbox AB
Spångatan 4
343 34 Älmhult
Sverige
Tel: +46 (0)476 60210
Fax: +46 (0)476 60216

Lager

Playbox AB
Spångatan 4
343 34 Älmhult
Sverige
Tel: +46 (0)476 70 97 12
Tel: +46 (0)476 602 10
Fax:+46 (0)476 602 16

Epost
Info: info@playbox.se



 
Försäljningskontor
Playbox AB
Hästholmsvägen 29
131 30 Nacka
Sverige
Tel: +46 (0)8 462 00 75


Kontor i Kina
Pulebo (Hangzhou) Trading Limited Corporation
203 Chao Hui Road
Shen Lan Plaza, Room 310,
310014, Hangzhou, Zhejiang
Kina
Tel: +86 571 876 461 11
Fax: +86 571 889 431 31
Epost: pulebo1@playbox.se

 


 

VD: Per-Erik Johnsson

Försäljningschef: Jessica Sander

Key Account Manager: Dimitri Haid

Säljare: Maria Jogerup

Säljare: Johan Pålhed

Reklam: Margareta Ramquist

Sales Support: Robin Danielsson

Sales Support: Caroline Juopperi Sörensen

Kontor i Kina: Jinny Wang

Ekonomi: Ulf Axelsson

Inköp: Elfriede Spindler

Produktansvarig: Daniel Lundgren

Kvalitetsansvarig: Jan Lundgren

Produktion: Britt Johansson

Lager: Sonja Bengtsson



 

 

 

 

pererik@playbox.se +46 (0)476 60 210

jessica@playbox.se +46 (0)476 70 97 04

dimitri@playbox.se +46 (0)8 462 00 75

maria@playbox.se +46 (0)476 70 97 01

johan@playbox.se +46 (0)476 70 97 06 / +46 (0)727 34 22 10

margareta@playbox.se +46 (0)8 462 00 85

robin@playbox.se +46 (0)476 70 97 07

caroline@playbox.se +46 (0)476 70 97 10

jinny@playbox.se +86 571 876 461 11 / +46 (0)476 70 97 05

info@playbox.se +46 (0)476 60 210

elfriede@playbox.se +46 (0)476 70 97 02

daniel@playbox.se +46 (0)476 70 97 11

jan@playbox.se +46 (0)476 70 97 09

britt@playbox.se +46 (0)476 70 97 03

sonja@playbox.se +46 (0)476 70 97 12

 

 

Playbox AB    •    Spångatan 4, 343 34 Älmhult, Sweden    •    Phone: +46 476 602 10    •    Fax: +46 476 602 16    •    E-mail: info@playbox.se